Zoek een geile vent voor een middagje of avondje ongeremde seks. We ontvangen je sfeervol privé bij ons thuis en vinden het leuk om op jouw speciale wensen in te gaan.
Ik ben wel serieus in wat ik zoek, ondanks mijn gezellige kan, dus ik hou niet zo van berichtjes met ongepaste verzoeken daarin. Ook zoek ik iemand van mijn leeftijd, niet teveel jonger of ouder, zolang je jezelf verder goed verzorgd op elk vlak in je leven en interesse kan tonen in mij en mijn leven, is dat
Ik denk aan een stoute man die zijn geile meid aankan. Ik vind het leuk als je leuk bent om bij te zijn en begrip hebt. Die graag stoute dingen met me doet en niet moe wordt van het geven van een wilde neuk beurt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eil-Een, 56 jaar · Hillegom
Een sexy, grappige, niet-serieuze man met een goed gevoel voor humor.
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.
Let ItBe, 55 jaar · Nederhasselt
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan
Karlijn1958, 59 jaar · Almere
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op
Annelieve, 55 jaar · Kollum
Ben je geïnteresseerd om mij beter te leren kennen, stuur me dan aub een berichtje en dan zien we verder...