Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Badassgrandma, 61 jaar · Lembeek
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft
D0rrisss, 60 jaar · Breukelen
Mr. Right is nergens te vinden, maar ik heb goede hoop dat hij hier rondloopt en mij ook ziet zitten. Zet ik de eerste stap of
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is