Jij bent ook een dierenvriend en wil misschien wel eens samen paardrijden. Dat zou leuk zijn maar niets moet. Ik vind het fijn als jij ook eigen dingen hebt waar jij graag mee bezig bent. Ik val op types die van een lolletje houden en het leven niet altijd serieus nemen. Humor voorop!
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.