Pas je een beetje bij mij? Of heb ik het nu toch iets te ingewikkeld voor je gemaakt. Ik denk dat je onder de categorie gewoon valt. Net als ik eigenlijk. Ik stel voor er gebruik van te maken en eens te kijken naar een goed moment.
Graag mensen met een doel in het leven. Die ondernemend zijn en verder willen komen. Ook van het leven kunnen genieten en kleine dingen kunnen waarderen. Plus eerlijkheid, respect en direct zijn vind ik erg belangrijk. Mocht ik niet terug reageren ... een afwijzing sturen doe ik niet! (De een wil dat wel
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf wel kennen door met je te praten.
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg vind dat hij te maken heeft met een vrouw in een relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NightLife68, 49 jaar · Bierbeek
Je zoekt een vrouw, en je denkt niet alleen aan jezelf. Je bent ondernemend, maar je bent ook graag thuis. Gewoon een beetje
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.
Schoonmaakste71, 46 jaar · Diemen
Lief aardig spontaan en uiterlijk goed verzorgt.
Lovex-xInez, 46 jaar · Lot
Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil
Theaah, 48 jaar · Oud-Turnhout
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.