Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
So Sexy Dana, 46 jaar · Erpe
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat is genieten. Ik wil die heerlijke tijd mee maken met jou samen!
Een heerlijke neukvriend hoop ik in je te vinden. Niets moet alles mag, dat idee heb ik er bij. Daar gaan we samen lekker van genieten. Hoe denk jij daar dan over?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cmeron-, 47 jaar · Loenersloot
Eerst gaan voor een vriendschap en daarna verder gaan is mijn idee erbij. Ik weet dat een goede start een must is. Wij zorgen
Faabiiana, 46 jaar · Arnhem
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken
Valen10asingle, 48 jaar · Antwerpen
Je houdt net als ik van lekker uit eten gaan, een goed glas bier of wijn waarbij wel altijd maat gehouden wordt. Ook vind je het
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
KeesieF, 45 jaar · Aalsmeer
Een leuke sexy vent die interesse heeft in spannende contacten met een vrouw van middelbare leeftijd. Stuur me een berichtje
LeukBosHout, 48 jaar · Borne
Verleid me, bemin me, neuk me, streel me en laat me. Dat is de juiste volgorde voor zo een beetje iedere man met een stijve op