Zo vind ik dat even moeilijk om hier iets neer te zetten. Ik ben helemaal niet iemand die echt iets heel erg belangrijk vind! Buiten de cliché dingen zoals een goede verzorging dan. Als het bij jou past om veel te delen lijk jij misschien ook wel op mij.
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een koud glas wijn? En dan samen een goed gesprek hebben. Waar ga jij altijd op een terras zitten, dan weet ik waar je bent? Heb je zin in om samen met mij eens een terrasje te pakken? Mail me
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als je ook graag in de keuken komt.