Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elvia1807, 49 jaar · Jellum
Hoe geil kun je zijn voor mij? Ik ben er zeker van dat dit voor ons werkt. Je moet toegewijd zijn aan mij. Kan je dat doen?
19alicia70, 47 jaar · Grote-Brogel
Stevige seks hou je van en je wilt wel naar mijn stacaravan komen. Daar heb ik alles in huis voor goede seks. Na de seks even afdouchen
Jeanine0, 47 jaar · Etten-Leur
goed verzorgd,sponaan. ondernemend.van gezelligheid en mensen om je heen houden
Lamaseta, 47 jaar · Landen
Discreet kunnen zijn, genieten van goede heftige sex
16Emmalyn, 46 jaar · Slootdorp
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk
RaizzUp, 49 jaar · Biervliet
Een stoute man die mijn hele lichaam zou plezieren, probeer gewoon discreet met mij te zijn en eenvoudig te zijn!