Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego opzij te zetten. Ik ben op zoek naar iemand met een open geest voor het leven, die de betekenis van liefde kent, emotioneel beschikbaar is, met een sterk gevoel voor integriteit, passie