Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel je jezelf open zodat ik je ook goed kan leren kennen, of het nu om gemakkelijke of wat minder gemakkelijke vragen van mijn kant zijn, je vind het niet erg op je open te stellen over je verleden waar we niet te diep op ingaan natuurlijk. Gewoon elkaar gezelschap houden en kijken wat er uitkomt.
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.