Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is
NieuwsgierigG, 61 jaar · Etten-Leur
Maak mijn leven dubbel zo leuk
Nulleke, 63 jaar · Kortrijk
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Sportieftype, 61 jaar · Meerhout
Wil jij mijn eenzame avonden vullen met liefde en genot en plezier?
Contraband, 63 jaar · Doenrade
Gelukkig ben ik niet leeftijdgebonden. Mijn doel in mijn leven is toch eens met allerlei type mannen iets heftigs gedaan