Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Abagale, 64 jaar · Eeklo
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn klitje is lekker strak en glad voordat je erin gaat, maar voor jou moet het toch moeilijk zijn om je paal naar binnen te drukken. Je wilt met mij geen relatie beginnen, maar wilt mij