Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad met je verleden of huidige relaties. Ik hoop het alleen maar omdat ik niet wil dat je dat met mij doorneemt. Ik wil niet gewoon een andere persoon in je leven zijn die kwam en vertrok. Ik wil in je leven blijven, ik wil je zien groeien en met je meegroeien.
Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Abagale, 64 jaar · Eeklo
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn klitje is lekker strak en glad voordat je erin gaat, maar voor jou moet het toch moeilijk zijn om je paal naar binnen te drukken. Je wilt met mij geen relatie beginnen, maar wilt mij
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?