Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en te zien of er een goede klik is voor misschien wel meer. Ben jij goed verzorgd, lief, warm en lekker ondernemend. Dan wil ik graag met jou in contact komen.
Je weet wat ik zoek dus je gaat me daar bij helpen. Hoe en wat zien we als we hebben kennisgemaakt. Ik verwacht wel discreet contact en niet dat ik gelijk vanaf dat moment achterom moet kijken om te zien of iemand achter me aan komt. Ik doe normaal dus dat verwacht ik van een ander ook. Stel of Alleen het is allemaal
Ik heb een voorliefde voor jongere mannen dus meld je aan als je deze oude oma wilt neuken. Ik geniet van energieke mannen die weten wat ze doen en die mijn oude kutje kunnen verwennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rossignol1956, 61 jaar · Zevenhuizen
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig
Biefstukfan, 61 jaar · Hillegom
Ik leer je graag kennen!
MarVeen53, 64 jaar · Vinkeveen
Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
Tries54, 63 jaar · Cromvoirt
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden,