Wat ik dus zoek is een leuk vriendje met wie ik weer wat liefde kan voelen. Dat zal toch zeker wel goed komen dan? Ik heb er wel helemaal zin in om weer eens liefde te delen met een man die net als veel liefde over heeft.
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?