Een lekkere vent met een hoog libido dat is exact wat ik zoek. Neuk me in mijn gaatjes en doe dat goed. Dat is het fijnste wat ik me maar kan bedenken.
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dilara1956, 61 jaar · Jabbeke
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die
Bellinda2, 64 jaar · Swifterbant
Wees jezelf, dan ben je al gek genoeg. Hete nachten, vol passie en lust en ook respect voor elkaars wensen en verlangens. je
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Mariah57, 60 jaar · Herten
Jij begrijpt wat ik wil zeggen zonder dat ik het nog duidelijker uit hoef te leggen. Jij vindt het lekker en spannend om met
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.