Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er in wil duiken. Een glas wijn brengt en lekker op de wc pot die dicht is ernaast gaat zitten en luistert naar mijn dag. En dan draaien we de rollen om. Voor jou zou ik hetzelfde doen namelijk.
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder gaat het er gewoon om hoe jij als persoon bent. Ik kan niet wachten om leuke mensen te ontmoeten en nieuwe ervaringen op te doen. Ik ben benieuwd, verras jij mij met een date?