Ik ben op zoek naar iemand die mijn doelen, waarden en ambities in het leven deelt. We hoeven niet alles gemeen te hebben, maar het is belangrijk voor mij dat je ergens gepassioneerd over bent.
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen heeft. Niet te veel met geile praatjes op me afkomen, want dat kan een afkeer hebben op me. Zoete praatjes geef je graag aan andere en bent ook blij als andere blij kunnen zijn. Je
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.
Tanjana, 62 jaar · Assen
Een maatje, een soulmate, een goede gesprekspartner. Dat is iets wat ik in gedachte heb bij het zoeken naar een man. iemand
DateinTilburg, 62 jaar · Tilburg
-
LovelyLorie, 63 jaar · Mastenbroek
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.