Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene waarmee ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen. Wie zal mij veel dingen leren die nu alleen nog in gedachte zijn. Wie kan onmogelijke dingen met me doen. En
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
TAngela1954, 63 jaar · Franeker
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.
Znoepie, 62 jaar · Zaandam
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Gerri0, 61 jaar · Harbrinkhoek
Als je van die dingen houdt die ik hierboven noemde, dan zijn we zeker een goede match. Stuur me een bericht!