Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Abagale, 64 jaar · Eeklo
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn klitje is lekker strak en glad voordat je erin gaat, maar voor jou moet het toch moeilijk zijn om je paal naar binnen te drukken. Je wilt met mij geen relatie beginnen, maar wilt mij