Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind is dat je een lieve en sociale man bent, gezellig en dat je nog heerlijk geniet van het leven., Wel een single man, dat heb ik het liefst, ik wil geen tweede vrouw worden. Verder verzorg je jezelf netjes en ruik je lekker (ja de neus wil ook wat hihi).
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
Benikvergeten, 61 jaar · Emmen
Open staan voor een nieuwe fase in je leven
Lyea, 63 jaar · Sneek
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Lynne5312, 63 jaar · Gouda
Een man met smaak.
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.