Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad met je verleden of huidige relaties. Ik hoop het alleen maar omdat ik niet wil dat je dat met mij doorneemt. Ik wil niet gewoon een andere persoon in je leven zijn die kwam en vertrok. Ik
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er in wil duiken. Een glas wijn brengt en lekker op de wc pot die dicht is ernaast gaat zitten en luistert naar mijn dag. En dan draaien we de rollen om. Voor jou zou ik hetzelfde doen namelijk.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
Ruttie5606, 61 jaar · Appingedam
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
Roos5310, 64 jaar · Maastricht
Een lieve betrouwbare man die het leven alleen zijn ook zat is. Ik zoek geen man met een relatie want ik wil je wel voor mezelf
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten