Ik ben hier omdat ik van seks hou. Ik denk dat iedereen op deze pagina graag iemand zal neuken. De vraag is, zijn we compatibel? Hebben we dezelfde gelijkenis als het gaat om neuken? Voor ons om dat uit te vinden, zou je me een schreeuw moeten geven!
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?