Zelfs als het alleen voor vriendschap is weet ik niet precies waar ik heen ga of wat ik precies wil vinden, ik wil gewoon gerespecteerd worden tijdens alles wat we doen. Ik observeer altijd een man met wie ik praat. Ik hoop dat je het niet erg vindt.
Je weet wat ik zoek dus je gaat me daar bij helpen. Hoe en wat zien we als we hebben kennisgemaakt. Ik verwacht wel discreet contact en niet dat ik gelijk vanaf dat moment achterom moet kijken om te zien of iemand achter me aan komt. Ik doe normaal dus dat verwacht ik van een ander ook. Stel of Alleen het is allemaal
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maargoed, 62 jaar · Honselersdijk
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een
Princesinha, 60 jaar · Antwerpen
Ik zoek een seks relatie of lat relatie, hou van een beetje kinky en anaal. Hou ook veel van pijpen en gebeft worden!
HelmavanD, 62 jaar · Amersfoort
Een man die bij mij past is aardig en attent. Romantisch zou helemaal mooi zijn. Je bent iemand die rustig de tijd neemt om mij
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!