Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent, het geeft je levenservaring. Ik heb verder geen wensenlijstje, als ik je zie dan weet ik wat ik zocht en waar ik graag de mooie en minder mooie momenten in het leven mee zou willen delen
Als jongens niet zo serieus zijn, vragen ze misschien niet veel van me want wat heeft het voor zin? Het kan zelfs een beetje schokkend zijn als iemand echt een aantal eisen aan mij stelt en als niemand eerder heeft gewezen op je rare gedrag. Wees serieus !
Jij hebt natuurlijk ook minstens 1 motor! Bovendien weet je hoe je mij kunt laten genieten als ik het een beetje heet krijg. De motor is voor mij zo ongeveer het belangrijkste in mijn leven en als jij lief bent mag jij er misschien wel samen met mij op liggen! Ik hou van lekker stoer en sexy, dus kom maar op!
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die mijn grijze dagen weer stralend zou kunnen maken, mij weer zou kunnen laten stralen en die ik mijn diepste geheimpjes en fantasieën kan toevertrouwen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MaggyD, 47 jaar · Gemert
Als je op zoek bent naar een neukmaatje, kan ik die rol voor je spelen. Ben je nu klaar voor mij? Laten we deze werkelijkheid
Amateurtjeluik, 47 jaar · Antwerpen
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk
McM19700, 47 jaar · Kats
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een
Rosanne1, 45 jaar · Schiermonnikoog
Durf je het aan met mij? Ik hoor het graag van je.
Verwijzing, 46 jaar · Zuidveld
Waarom is het zo moeilijk om een man te vinden die echt geïnteresseerd is in een vrouw. Die haar op handen wil