Ik voel me aangetrokken tot mensen die grote doelen stellen en er alles aan doen om ze na te streven. Zelfs als je levensdroom moeilijk te bereiken is, moet je hard werken om dit te bereiken.
Wij verlangen allebei naar warmte en aandacht en hebben zelf ook heel veel liefde te geven. Zie je het zitten om samen met ons iets leuks op te bouwen?
We moeten discreet kunnen afspreken en jij moet er rekening mee houden dat ik niet altijd beschikbaar kan zijn, want ik heb thuis namelijk ook andere verplichtingen buiten om de seks met mijn man. Ik zoek een seksdate en geen relatie.
Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LInges, 45 jaar · Ederveen
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker,
Kay--linn, 48 jaar · Ouddorp
Je bent een goed persoon en je zou me je medeleven betuigen, je zal me beter laten voelen en je zou me vertellen dat alles in orde
Loezx, 45 jaar · Haacht
Heb jij toevallig geen zin om met mij ergens gezellig iets af te spreken, gewoon zodat ik even kan kletsen, en al mijn zorgen
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.
KinkyBertina, 48 jaar · Exloo
Jij houdt wel van een vrouw met ervaring en vind het niet erg als ik de touwtjes in handen heb. Ik kan je laten zien hoe lekker
Moira7002, 47 jaar · Drachten
Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je