Ik heb een eigen zaak maar ben niet meer zoals vroeger 7 dagen in de week aan het werk gelukkig dus ik heb zeker veel tijd om in een man te steken als het wat wordt. Ik val op doortastend verrassend en een klein beetje romantisch.
De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent, het geeft je levenservaring. Ik heb verder geen wensenlijstje, als ik je zie dan weet ik wat ik zocht en waar ik graag de mooie en minder mooie momenten in het leven mee zou willen delen
Jij bent mijn newbee en ik zal jouw bloem zijn. Je zult je pollen gebruiken om me te voeden. Je bent een perfect mannelijk pakket. Je bent gezond en je hebt een enorm libido voor seks. We zullen een goede relatie hebben. Geen kwaad, geen druk.