Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen en natuurlijk vooral van elkaar. Verder goed verzorgd, lekker veel gevoel voor humor, en gewoon lekker jezelf zijn want dat ben ik ook.
Natuurlijk ben jij net zo geil of nog geiler als ik, lekker met jezelf aan het spelen, maar jouw pik wilt liever ook in een echt sappig kutje toch? De smaak van mijn sapjes daar zul jij van genieten en je neukt mij het liefst overal!
Jij bent die lieve man die veel warmte en genegenheid kan bieden. Misschien in tegenstelling tot anderen maakt het mij niet uit hoe oud of jong jij bent, van welke afkomst of hoe je opgeleid bent. Een leuk contact kan op elke manier ontstaan zonder dat er bepaalde voorwaarden zijn.
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.
XxMilan, 47 jaar · Massemen
Zodra je me vraagt wat mijn gevoelens voor jou zijn en wat ik voor je voel zal ik eerlijk tegen je zijn en zeggen dat ik je leuk
Mkyla-, 46 jaar · Schorisse
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn
Sytske68, 49 jaar · Turnhout
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen
Italiani, 47 jaar · Linschoten
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er
Rieel, 45 jaar · Kerkdriel
Een leuke man die er net als ik voor open staat om een serieuze relatie aan te gaan, het gezellig durft te maken en die ondernemend