Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt me niet uit, is het me niet om te doen. Het lijkt je leuk om samen dingen te ondernemen.
Wij verlangen allebei naar warmte en aandacht en hebben zelf ook heel veel liefde te geven. Zie je het zitten om samen met ons iets leuks op te bouwen?
Je bent lekker spontaan, je gaat er graag op uit, je vind iets ondernemen leuker als je het samen kan doen, je weet hoe een romantische avond er uit moet zien!!!
Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen van de man houdt en van de man die voor zijn vrouw kan zorgen! Ik heb altijd gedroomd van zo'n man, met wie ik zo samen kan zijn! Ik wil dat hij een resolute en dappere man is! Met zo'n
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Langeteugels, 46 jaar · Genk
Ik zoek een leuke, lieve, respectvolle man die ook van een grapje houd op zijn tijd. Welke samen leuke dingen wil doen, en echt
Poosje, 47 jaar · Malle
Volgt
AngeliqueXxx, 48 jaar · Liedekerke
ben jij die man die mij komt helpen koken om erna samen te kunnen ontspannen? Ben benieuwd hoe jij ontspanning graag wilt zien.
Geborgen, 49 jaar · Aalst
Je zoekt net als ik iets leukers dan hetgeen je nu in zit. En hoe dat ingevuld gaat worden zien we vanzelf.
Maartje69, 48 jaar · Gent
ben je een leuke,goedlachse,aangename,NIET ROKENDE man ,vrouw of dame tussende 35 en 55 jaar wonende in BELGIË,wil ik wel
LinCLin, 46 jaar · Zeewolde
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat