De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen van die vrouw op de eerste plaats heeft staan. Daarbij vind ik een kerel die weet wat te doen in het leven en met beide benen stevig in de maatschappij staat, erg aantrekkelijk. Niet aantrekkelijk vind ik mannen die niets doen en alleen maar afwachten.
Dat gezellige maatje dat ben jij! Dat weet jij nog niet, maar het is toch zo. Ja jij ja! Jij zit nu wat naar jezelf te wijzen en vraagt je af of ik echt jou bedoel, jaaaa ik bedoel echt jou. Kom op, laat mij niet langer wachten en reageer.
Natuurlijk ben jij net zo geil of nog geiler als ik, lekker met jezelf aan het spelen, maar jouw pik wilt liever ook in een echt sappig kutje toch? De smaak van mijn sapjes daar zul jij van genieten en je neukt mij het liefst overal!