De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent, het geeft je levenservaring. Ik heb verder geen wensenlijstje, als ik je zie dan weet ik wat ik zocht en waar ik graag de mooie en minder mooie momenten in het leven mee zou willen delen
Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt me niet uit, is het me niet om te doen. Het lijkt je leuk om samen dingen te ondernemen.
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Een sympathiek type, lief en vooral serieus. Een man die echt voor een relatie gaat en er tijd en energie in wil steken. Als je ondernemend en actief bent past dat goed bij mij. Leeftijd niet belangrijk en kinderen zijn welkom