Wij verlangen allebei naar warmte en aandacht en hebben zelf ook heel veel liefde te geven. Zie je het zitten om samen met ons iets leuks op te bouwen?
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Als je op zoek bent naar seks en je wilt het elke dag van je leven hebben. Stuur me gewoon een bericht en laten we kijken of we hiermee akkoord gaan. Wees gewoon simpel en eerlijk en ik denk dat we samen goed in bed kunnen zijn.
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld. Ik kan hier wel allemaal dingen neer zetten, maar jij bent wie jij bent en daar verander ik niks aan. Als jij maar geen saaie man bent dan vind ik het al lang prima.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Faytje19710224, 46 jaar · Helen-Bos
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch
BabyLieke, 45 jaar · Zoersel
Ik ben altijd bezig, heb zo'n prikbord in de keuken hangen met tig van die post its omdat ik anders geheid een afspraak vergeet
Rina, 49 jaar · Haarlem
Jij bent een man die al wat van het leven heeft gezien (met andere woorden, liefst ouder dan 40), gezellig, open, en in staat
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Hotcandy, 47 jaar · Utrecht
Jij.... als jij mij leuk vind.... contacteer me dan....
Isisabella, 46 jaar · Deinze
Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar