Je bent vrij om elke weekend met mij plezier te maken, je hebt daar ook echt zin in om gewoon plezier te hebben en om niet serieus te worden, je moet respecteren wat ik wil en proberen mij te begrijpen.
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Upmyalley, 46 jaar · Driehuizen
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben.
Apolonia45, 48 jaar · Apeldoorn
Ouder dan 40 jaar
Strandnimf, 48 jaar · Sint-Jan
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad.
Marie7070, 48 jaar · Meeswijk
Man die mij leuk zal vinden en zijn zorg voor mij kan tonen. Een man die elke dag een kus kan geven. Een man die me zo strak en zo
Chantalleke7112, 45 jaar · Hollebeke
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind
Jan-a, 48 jaar · Amsterdam
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane