Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Ik probeer de ideale liefdesman te vinden. Lief, uitstekend, onbevooroordeeld, slim, leuk, fantastisch en beleefd. Voldoen je foto en personage aan deze normen? Reageer zo snel mogelijk
Natuurlijk ben jij net zo geil of nog geiler als ik, lekker met jezelf aan het spelen, maar jouw pik wilt liever ook in een echt sappig kutje toch? De smaak van mijn sapjes daar zul jij van genieten en je neukt mij het liefst overal!
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die mijn grijze dagen weer stralend zou kunnen maken, mij weer zou kunnen laten stralen en die ik mijn diepste geheimpjes en fantasieën kan toevertrouwen.