Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet kunnen we mooie dingen met elkaar uitwisselen.
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?
Jij bent die lieve man die veel warmte en genegenheid kan bieden. Misschien in tegenstelling tot anderen maakt het mij niet uit hoe oud of jong jij bent, van welke afkomst of hoe je opgeleid bent. Een leuk contact kan op elke manier ontstaan zonder dat er bepaalde voorwaarden zijn.
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer