Begrijpelijk en leuke man met wie ik gemakkelijk kan praten om een ??aantal onderwerpen te delen die we kunnen bespreken. Een man die geen probleem heeft, wat we ook kunnen praten. Iemand die niet moe kan zijn om naar mij te luisteren. Ik ben er zeker van dat we elkaar daardoor gemakkelijk kunnen waarderen.
Als je me geil vind denk ik dat we elkaar echt kunnen verwennen. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben je op zoek naar wat plezier met mij? Laten we het dan gewoon doen. Ik wacht hier op je.
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie met mij te zijn. Het is gewoon een mogelijkheid om te genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EvelienVan, 49 jaar · Amersfoort
Een snoeper die van lekkere hapjes houdt en net als ik gewoon op zoek is naar wat aanspraak, samen uitstapjes maken of een korte
Babs5, 48 jaar · Doesburg
Vraag het
Celesteberkel, 47 jaar · Berkel-Enschot
Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn,
Mooncherrie, 47 jaar · Oostende
mannen mogen voor mij niet de klein zijn anders ben ik bang dat ze kapot gaan ;)
Mamomar, 47 jaar · Woerden
Volgt
RoseMary, 46 jaar · Gapinge
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel