Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met mij wat moois op te bouwen en te genieten samen.
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet kunnen we mooie dingen met elkaar uitwisselen.
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
Ik zou graag die lekkere harde pik willen waar ik op kan rijden. Dat is zo lekker en zo fijn ook, en als het zo moet zijn dan mag dat ook zeker de jouwe zin. Hygiene is belangrijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Plushsusan, 46 jaar · Delfzijl
Je bent eerste klas fit en weet precies waar de zwakke plekken zijn? Met de juiste aanpak en noodzakelijke vloeistoffen verloopt
Debetdeb, 48 jaar · Geel
Zullen we het samen een warme basis geven? Noem je wens, en t komt in orde
Veertigplusandsingle, 47 jaar · Rotterdam
Ik zoek een man die mij met beide beentjes op de grond kan houden maar mij ook kan prikkelen, uitdagen en verassen. Ik hou van
BabyLieke, 45 jaar · Zoersel
Ik ben altijd bezig, heb zo'n prikbord in de keuken hangen met tig van die post its omdat ik anders geheid een afspraak vergeet
Olga72, 45 jaar · Driemond
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook