Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lacaliente, 51 jaar · Hasselt
Pijpen toch wel erg lekker vinden, genieten van de meest lekkere heftige sex
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden
Lindseyhey, 52 jaar · Zuidveld
Ik heb mijn aandeel onvolwassen eerste liefdes en het pijnlijke liefdes verdriet die volgde, gezien. Als ik nu terugkijk,
Campingleven, 53 jaar · Hasselt
Mijn ideale man zal heus wel niet bestaan maar mocht jij het idee hebben dat jij er dicht bij in de buurt komt schrijf jij mij
Kathleen1958, 53 jaar · Kortrijk
Je vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben, je kan daar wel mee omgaan omdat je weet dat het beter zal gaan elke dag. Ik