Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het is ook een leuke bezigheid voor mij. Een man met kinderen is voor mij geen probleem, het gaat mij om de liefde die ik kan geven en ontvangen. Groetjes.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.
Maralijntje, 57 jaar · Eigenbilzen
Ik ben op zoek naar een leuke lieve man die ook het verleden achter zich wil laten en zich wil richten op de toekomst. Echte eisen
Viviaaan, 55 jaar · Geetbets
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van
Wilma15, 58 jaar · Nijmegen
Volgt
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.