Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kellyhier, 58 jaar · Brugge
Je bent een mooie aantrekkelijke man. Je bent vooral heel vrolijk en altijd optimistisch. Je houdt van natuur en katten..
HappyJoyJoy, 56 jaar · Ovezande
Een volwassen man, jonger of ouder dan ik, die graag mijn vriend zou zijn. Wie kan een heleboel dingen doen en nog steeds actief
Maastreech, 57 jaar · Maastricht
Je moet wel van de natuur houden of er toch wel tegen kunnen hahaha
Tijgerleliee, 57 jaar · Hilversum
Ik ben wel serieus in wat ik zoek, ondanks mijn gezellige kan, dus ik hou niet zo van berichtjes met ongepaste verzoeken daarin.
Prettyaya, 59 jaar · Duivendrecht
Ik ben op zoek naar een man die een aanvulling is in mijn leven. Die net als ik wel een avontuurlijke kant heeft en niet echt een
HelloHellen59, 58 jaar · Kruishoutem
Ik ben heel vrij om te gaan en te leven waar ik wil . Dat opgeven voor een man met een kind zou moeilijk zijn. Maar zeg niet onmogelijk,