Volwassen, attente en inhoudelijke man, en hij houdt van me en begrijpt me dat is waar ik naar op zoek ben. Ik wil dat hij mijn beste vriend voor de rest van mijn leven blijft. Ik wil een man die van me houdt.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden geen garantie biedt voor de toekomst. Ik zal kort zijn. Wat ik wil partner: open- eerlijk- respect vol is en waardering heeft voor de vrouw. Hij moet humor hebben. Zonder foto geen