Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is dat er een klik is en dat begint natuurlijk met een afspraakje, voor de rest zien we het wel. Uiteindelijk kun je toch niet in de toekomst kijken.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
♥ Overijssel ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FFnaarLisse, 64 jaar · Lisse
Je bent spontaan gezellig en leuk.
Jeanned19570212, 60 jaar · Brugge
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
-
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
SweetErin, 63 jaar · Beekbergen
Ik wil dat je een luisteraar bent. Ik wil iemand die werkgericht is en een goed denkvermogen heeft. Ik wil dat iemand in alle