Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig contact mee te hebben.
Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een interne inspectie te onderwerpen? Blijft je ritssluiting een tijdje gesloten of open je hem voor mij?
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende middelen te gebruiken tijdens een bijzondere nacht met mij? Laten we dan snel afspreken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JantineG, 62 jaar · Antwerpen
Rent er nog een knappe prins rond? Op zoek naar een vrouw zoals mij? Graag alleen serieuze reacties, berichten met foto krijgen
Snoepert53, 64 jaar · Oosterhout
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
Biefstukfan, 61 jaar · Hillegom
Ik leer je graag kennen!
Pintelier1955, 62 jaar · Deurne
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische