Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig contact mee te hebben.
Margotzorg, 60 jaar · Hengelo
♥ Overijssel ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hou je van een ondeugende vrouw die best wel in is voor spannende dingen, dan moet je zeker even reageren. Ik ben ook te vinden voor buitensex.
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende middelen te gebruiken tijdens een bijzondere nacht met mij? Laten we dan snel afspreken.
Wees erbij wanneer ik je nodig heb om de vriend te zijn en de helpende hand die ik nodig heb als ik me alleen voel. Geef me het licht en het leven dat ik nodig heb in mijn leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen
Lauren5503, 62 jaar · Oudenaarde
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
JantineG, 62 jaar · Antwerpen
Rent er nog een knappe prins rond? Op zoek naar een vrouw zoals mij? Graag alleen serieuze reacties, berichten met foto krijgen