Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende middelen te gebruiken tijdens een bijzondere nacht met mij? Laten we dan snel afspreken.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig contact mee te hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zestig, 64 jaar · Venlo
een lieve man voor een leuk gesprek, beetje spanning voor in mijn leven. een maatje misschien wel voor het leven. En aan seks
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.
Hopmarjanneke, 61 jaar · Mechelen
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Happy5605, 61 jaar · Geleen
Ben jij niet opzoek naar vriendschap, maar echt een liefdevolle relatie? Dan ben je bij mij aan het goede adres.
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.