Wees erbij wanneer ik je nodig heb om de vriend te zijn en de helpende hand die ik nodig heb als ik me alleen voel. Geef me het licht en het leven dat ik nodig heb in mijn leven.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
Pola57, 61 jaar · Heerlen
volgt
SweetErin, 63 jaar · Beekbergen
Ik wil dat je een luisteraar bent. Ik wil iemand die werkgericht is en een goed denkvermogen heeft. Ik wil dat iemand in alle
Lyea, 63 jaar · Sneek
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...