Wees erbij wanneer ik je nodig heb om de vriend te zijn en de helpende hand die ik nodig heb als ik me alleen voel. Geef me het licht en het leven dat ik nodig heb in mijn leven.
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is dat er een klik is en dat begint natuurlijk met een afspraakje, voor de rest zien we het wel. Uiteindelijk kun je toch niet in de toekomst kijken.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
Claudia5605, 61 jaar · Harelbeke
Je herkent je in mijn verhaal dat je vrouw tijdens of na de zwangerschap geen sex met je wil en vind het lekker om je even uit te
Overburen, 62 jaar · Buren
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
CentrumRdam, 61 jaar · Rotterdam
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje