Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Margotzorg, 60 jaar · Hengelo
♥ Overijssel ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hou je van een ondeugende vrouw die best wel in is voor spannende dingen, dan moet je zeker even reageren. Ik ben ook te vinden voor buitensex.
Wees erbij wanneer ik je nodig heb om de vriend te zijn en de helpende hand die ik nodig heb als ik me alleen voel. Geef me het licht en het leven dat ik nodig heb in mijn leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Claudia5605, 61 jaar · Harelbeke
Je herkent je in mijn verhaal dat je vrouw tijdens of na de zwangerschap geen sex met je wil en vind het lekker om je even uit te
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
Dientje53, 64 jaar · Destelbergen
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen
Normaalsaai, 63 jaar · Kamperland
Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
MirnaB, 62 jaar · Hasselt
Gezicht, een spannende man voor seksueel contact. Die romantisch is ingesteld. Er van geniet om samen op de vloer bij de openhaard