Top 5 rijpe vrouwen
GeileLilly, 49 jaar · Enschede
♥ Overijssel ♥
HeleenDeg, 47 jaar · Lochem
♥ Gelderland ♥
Snoepert53, 64 jaar · Oosterhout
♥ Noord-Brabant ♥
MandyKoopmans, 50 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen ♥
Lottevan1969, 48 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen ♥
Zoekende rijpe vrouwen
Rikka1949, 67 jaar · Antwerpen
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op stap te gaan en te genieten van de natuur, de rust en van goed gezelschap.
JusttTina, 49 jaar · Marknesse
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken of we dat voor elkaar kunnen zijn!
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het alleen veilig.
Rijpe dames in de chatbox