Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt voorstellen, ik wil gewoon voelen hoe goed seks hebben is, het gaat niet alleen om het lichaamsplezier maar om wat je precies diep in jezelf voelt!
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er wel zo eentje die nog wel wat langer omkijkt als hij mij voorbij ziet lopen. Dat soort aandacht kan ik wel waarderen, het doet me goed en soms word ik er behoorlijk geil van.
Hotcandy, 47 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Jij.... als jij mij leuk vind.... contacteer me dan....
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
EvelienVan, 49 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een snoeper die van lekkere hapjes houdt en net als ik gewoon op zoek is naar wat aanspraak, samen uitstapjes maken of een korte vakantie gewoon als vrienden. Dat mag natuurlijk best meer worden dan alleen een vriendschap, maar dat is geen must.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.
WannabeePorn, 45 jaar · Wierden
Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd,
Kalaniieh, 48 jaar · Harlingen
Ik heb iemand nodig die en goede tijd wil hebben met een volwassen vrouw zoals ik. Ik heb een volwassen man nodig die me kan begrijpen
Shronn , 47 jaar · Bornem
Ik kan gemakkelijk praten, je zult geen probleem met me hebben, wees gewoon ruimdenkend gemakkelijk en wees een aardig persoon
Love-Francisca, 48 jaar · Biddinghuizen
Ik wil een perfecte nacht hebben en ik wil dat je me hard neukt. Ik zou zo blij zijn als je dit met mij zou willen doen. Ik heb een
Mary-xx, 48 jaar · Genk
Ik heb iemand nodig die opgewonden en ondeugend is. Iemand die goed is in het behagen van een vrouw. Iemand die op zoek is naar