Ik ben vrij lang, dus ik zoek niet echt een kleine man. Ik hoop dat ik iemand leer kennen die open staat voor een LAT-relatie en niet iemand die bezitterig is. Ikzelf ben ruimdenkend, dus ik hoop een man te ontmoeten die dat ook is.
Ik zou graag de juiste man voor me vinden. Ik denk dat mijn man ergens is en ik zal op hem wachten. Ik denk dat die speciale persoon iemand kan zijn die ik leuk zal vinden en liefde zal zijn.
Cmeron-, 47 jaar · Loenersloot
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Eerst gaan voor een vriendschap en daarna verder gaan is mijn idee erbij. Ik weet dat een goede start een must is. Wij zorgen daar voor en doen waar we zin in hebben. Denk jij nu wat ik denk?
Hotcandy, 47 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Jij.... als jij mij leuk vind.... contacteer me dan....
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fresiake, 49 jaar · Genk
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby
LaatJeZien, 46 jaar · Aalst
Ik zoek graag mijn grenzen op.
Amanymf, 45 jaar · Ophoven
gelijkgestemde man met enige standing en cultuur maar ook humor !
April1th, 45 jaar · Mastenbroek
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen
Ellnrr, 48 jaar · Mechelen
Het punt is dat veel van ons verschillende versies hebben van wat dat is, en dat is waar veel vermijdbare problemen kunnen
Kolleen, 47 jaar · Knokke-Heist
Lekker genieten in de natuur van en met elkaar. Weten hoe een vrouw te behandelen, stoere dingen willen doen