Huisje boompje beestje is wel een beetje wat je zoekt of waar je naar verlangt. Dus samen er een leuke tijd van maken en hopelijk buiten een relatie hele goede vrienden worden is ook wel iets wat zowel mij als jou aanspreekt.
Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent die graag van vliegen en zon houdt want ik ben echt dol op vakanties in de zon!
Roosje70, 47 jaar · Abcoude
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil je met mij uit en samen eens wat leuke dingen doen. Ik zou het wel erg fijn vinden om iets moois op te bouwen. Wat maakt me niets uit als we er maar voor elkaar zijn.
Tiiiaa, 48 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man in me leven die er voor me is. Waar ik seks mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen. Maar seks is eigenlijk wel het allerbelangrijkste in me leven. Gaan we voor een prachtige tijd samen?
Shelley70, 48 jaar · Vianen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Na een paar jaar vrijgezel te zijn geweest, wil ik weer een man in mijn leven. Ik heb veel liefde te geven en het zou zonde zijn als ik het niet met iemand kan delen. Ik ben nieuwsgierig naar de mannen die ik hier zal leren kennen en welke man mijn hart sneller kan laten kloppen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TessL, 49 jaar · Beverwijk
Ik ben een vrouw die alles wil doen voor een relatie. Ik denk dat ik je nog steeds een goed gevoel over mij kan geven. Ik kan je
Mandaad, 49 jaar · Aa en Hunze
Ben jij een gezellige spontane man en zou jij mij graag willen ontmoeten? Spreek mij dan aan en dan kunnen wij elkaar leren
19alicia70, 47 jaar · Grote-Brogel
Stevige seks hou je van en je wilt wel naar mijn stacaravan komen. Daar heb ik alles in huis voor goede seks. Na de seks even afdouchen
Tandenborstel, 48 jaar · Formerum
openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen
SweetSmiley, 46 jaar · Lauwe
Wees heel zachtaardig met mij, want ik ben nog steeds erg vers van het herstellen van de pijn van mijn verleden, alsjeblieft,
ConnieVermeer, 49 jaar · Brugge
Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate?