Goed geil zijn nergens vies van zijn, lekker een wilde kunnen zijn tijdens de seks. Lang kunnen uithouden, en goed kunnen beffen en vingeren. Ik zoek dus een lekkere man die weet wat die doet!
Ik wil iemand ontmoeten, die in staat is om een ??vrouw zoals ik te krijgen. Ik zal je accepteren voor wie je bent, zolang je eerlijk bent. En natuurlijk luister je ook naar mij.
Lucky4U, 45 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Charmant - optimist - knuffelbeest - af en toe een feestbeest
Lovemehoney, 45 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik hou van verzorgde mannen dus mannen die lekker ruiken en er goed verzorgd uit zien. Verder is humor voor mij heel belangrijk en een beetje stel hersenen zou ook meegenomen zijn haha. Hou je ook nog eens van koken dan heb je mijn hart al voor 98% gewonnen.
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan? Denk je daar ook aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IkBenLize, 47 jaar · Roermond
Je kan en wil de tijd nemen om te luisteren naar mij ik kom wel uit me woorden maar het duurt even om ze te vormen, Als ik het bij
Kutklusser, 47 jaar · Venlo
Je beschikt over een goede dosis fantasie, bent niet preuts, je staat open om je eigen ideetjes met mij te delen en je wil niet
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult
LinCLin, 46 jaar · Zeewolde
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat
--Scarlett--, 46 jaar · Warfstermolen
Een ervaren man die ik niet alles hoef uit te leggen. Het is veel leuker om het plezier weer samen terug te krijgen. Doe jij gezellig
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.