Je hebt veel ideeën om plezier te maken met mij, ik hoop dat je dat snel met mij zal delen. En dat wij een hele leuke tijd samen zullen gaan hebben, ga je mij snel vertellen wat je allemaal voor me in gedachte hebt?
Je moet een dierenvriend zijn. Ik zelf ben echt een honden persoon. Maar jij mag ook best voor een poesje gaan hoor. Ik vind het belangrijk dat je lief ben en dat je respect heb.
Tiiiaa, 48 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man in me leven die er voor me is. Waar ik seks mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen. Maar seks is eigenlijk wel het allerbelangrijkste in me leven. Gaan we voor een prachtige tijd samen?
Ava-x-, 47 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik zou graag de juiste man voor me vinden. Ik denk dat mijn man ergens is en ik zal op hem wachten. Ik denk dat die speciale persoon iemand kan zijn die ik leuk zal vinden en liefde zal zijn.
Wil jij dingen met mij doen die ik nog niet gedaan heb. Hou jij van lust en langdurige seks ? Stuur dan even een mailtje en wie weet wat wij voor elkaar kunnen betekenen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Strandnimf, 48 jaar · Sint-Jan
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad.
Maartje69, 48 jaar · Gent
ben je een leuke,goedlachse,aangename,NIET ROKENDE man ,vrouw of dame tussende 35 en 55 jaar wonende in BELGIË,wil ik wel
Wanna Touch Me, 45 jaar · Hurdegaryp
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren. Misschien als we wat verder zijn samen,
1970 Mercia, 47 jaar · Almelo
Als je op zoek bent naar seks en je wilt het elke dag van je leven hebben. Stuur me gewoon een bericht en laten we kijken of we hiermee