het voornaamste is dat je een vrouw bent,hou van vrouwelijke vrouwen.ik zou het leuk vinden om kontakt met je te maken,via tel,msn maakt niet uit.en dan kijken we wel wat er uit komt.leuke vriendschap of een leuke relatie.als je wilt stuur me dan je msn of telnr.kunnen we alvast beginnen met kontakt leggen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Overijssel zijn nog op zoek naar sex
Bellejoel, 48 jaar · Maarsbergen
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je herkent je in mijn verhaal en wilt er samen aan werken om het gemis op te vullen. Koffers pakken om bij me in te trekken, hoef je nog niet te doen, ik doe het graag rustig aan en hier heb je dan ook begrip voor.
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
EvelienVan, 49 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een snoeper die van lekkere hapjes houdt en net als ik gewoon op zoek is naar wat aanspraak, samen uitstapjes maken of een korte vakantie gewoon als vrienden. Dat mag natuurlijk best meer worden dan alleen een vriendschap, maar dat is geen must.