Een man die me accepteert zoals ik ben, die vrede heeft met mijn verleden en beseft dat het verleden voorbij is en dat iedereen een tweede kans verdient.
Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent die graag van vliegen en zon houdt want ik ben echt dol op vakanties in de zon!
Imelda71, 47 jaar · Maarsbergen
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van sexy mannen. Mannen die iets uitstralen. Je bent misschien een beetje arrogant, dat vind ik een goede zaak! Maar ik vind het niet leuk als je jezelf duidelijk en recht boven de rest van de wereld plaatst. Seks is het belangrijkste in je wereld. Dus je denkt aan ons?
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het alleen veilig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Arnhemmeisje, 48 jaar · Arnhem
Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk
Dondersgoeoe, 48 jaar · Drunen
Het zou fijn zijn als je niet allemaal gekke eisen hebt, en je niet op zoek bent naar de perfecte vrouw. Want dat ben ik niet.
Krisofties, 47 jaar · Almere
Go for it! I
Veertigplusandsingle, 47 jaar · Rotterdam
Ik zoek een man die mij met beide beentjes op de grond kan houden maar mij ook kan prikkelen, uitdagen en verassen. Ik hou van
Lineke68, 49 jaar · Meeden
Je bent een ondernemend type en houd er ook van om lekker op stap te gaan en zien waar je uitkomt. Je hebt lieve ogen en een spontaan
Lareyna, 47 jaar · Brugge
Nationaliteit en uiterlijk zijn voor mij niet van belang. Ik vind het prettiger als de binnenkant helemaal in orde is. Uiteraard