Je vindt het niet erg dat ik een vriend heb en dat ik kinderen heb. Ik kan momenteel niet ontvangen, het is geen moeite voor jou mij uit te nodigen in je huis of dergelijke.
Lovemehoney, 45 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik hou van verzorgde mannen dus mannen die lekker ruiken en er goed verzorgd uit zien. Verder is humor voor mij heel belangrijk en een beetje stel hersenen zou ook meegenomen zijn haha. Hou je ook nog eens van koken dan heb je mijn hart al voor 98% gewonnen.
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gelukszoeker, 46 jaar · Tongerlo
Eerlijk en betrouwbare goed uitziende man. Ook moet jij vrijgezel zijn en op zoek zijn naar een gezellige vriendin. Als het
HelenaOV, 49 jaar · Opdorp
Lieve heren van, houdt u van ongecompliceerde liefdevolle en vooral lekkere sex, dan ben ik uw vrouw!! Ik vind het heerlijk
Poppetje720813, 45 jaar · Veendam
zo lang je bij mij in de buurt woont is alles bespreekbaar
Sann1968, 48 jaar · Afferden
Het maakt mij niet uit hoe jij eruit ziet. Als jij mij neemt zoals ik ben en ik jou dan hebben wij toch niets meer nodig, behalve
Mahcieh, 49 jaar · Zuidlaren
Je bent grappig en vind het niet erg om je als een kind te gedragen in Disneyland. Ik wilde er naartoe gaan en wat foto's maken.
Sappel1972, 45 jaar · Hasselt
Ben jij die man die mij lekker kan verwennen, hou je van spanning in de seks en bespeel je een vrouw graag op alle plekjes die