Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
Lolmaken6806, 49 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Welke ingredienten moeten een dag bezitten voor jou om het een mooie en stralende dag te noemen? Voor mij staat liefde en genegenheid bovenaan, humor is ook onmisbaar evenals respect.
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
Iedereen heeft littekens uit zijn verleden die pas geheeld zijn of nog aan het helen zijn dat vergeten we niet maar we moeten het wel laten rusten en samen vooruit kijken.
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het alleen veilig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GoldFinger0, 49 jaar · Nederhasselt
Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen
Yareli72, 46 jaar · Zeewolde
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat
L0ngwayy, 49 jaar · Nijmegen
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man.
Jademmmm, 48 jaar · Urk
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat
Zomaaralleen71, 46 jaar · Zandvliet
Spontane en lieve man die het mij naar mijn zin kan maken. Ben jij die man met wie ik plezier zou kunnen beleven? Ben jij die open
HakunaMatatta, 48 jaar · Beverwijk
Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en