Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Ook deze rijpe vrouwen uit Flevoland zijn nog op zoek naar sex
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het alleen veilig.
Bellejoel, 48 jaar · Maarsbergen
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je herkent je in mijn verhaal en wilt er samen aan werken om het gemis op te vullen. Koffers pakken om bij me in te trekken, hoef je nog niet te doen, ik doe het graag rustig aan en hier heb je dan ook begrip voor.
Silvana68, 49 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke spontane maar toch ook een bescheiden man. Ik hou niet van opscheppers en zeker niet als ze denken dat alles om geld draait. Ik hou meer van liefdevolle en eerlijke mannen.
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
YessJiya, 49 jaar · Ommen
Jij bent lief en ziet mij wel zitten.
Ninasingl196802, 49 jaar · Grazen
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee
Zachtefleur, 49 jaar · Sint-Pieters-Voeren
Nu nog een man waar ik dit mee kan delen. Ik wil graag daten en kijken wat er uit voort komt. Ik heb geen haast en wil alles rustig
Dondersgoeoe, 48 jaar · Drunen
Het zou fijn zijn als je niet allemaal gekke eisen hebt, en je niet op zoek bent naar de perfecte vrouw. Want dat ben ik niet.
Linda De Mol, 45 jaar · Arnhem
verras me positief!!
Jasba, 47 jaar · Gorinchem
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen